Serbest bırakılmasıyla tartışma yarattı! Nihal Candan günün ayetini paylaştı ve saklanmak istediğini söyledi! “Ben Onlyfans için içerik üretirken…”

Kara para aklama soruşturması sırasında tutuklanan ve geçen ay 5 1/2 ayını geçirdiği cezaevinden anoreksi (yemek yememe) nedeniyle tahliye edilen Nihal Candan'ın tahliyesi tartışma yarattı.

NOTU dikkat çekti

Cezaevinden çıktıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eden Nihal Candan, geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayarak paylaşımına “suçsuz” yazmıştı.

Bu aralar sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeyi başaran Nihal Candan, bu kez günün ayetini paylaşıp örtbas etmek istediğini söyledi.

Şu anda

'KAPANMAK İSTİYORUM AMA…'

Sabah namazına kalkmak istediğini söyleyen Candan, başı örtülü fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Ben de örtünmek istiyorum ama ona bir şey söylemenizden korkuyorum açıkçası.. ”

Nihal Candan 2

YORUMLAR KALDIRILDI

Nihal Candan'ın paylaşımları sosyal medyada kısa sürede yorum aldı. Ünlü isme; 'Onlyfans için içerik üretirken bunu Tanrı için mi yapıyordun?', 'Hapishanede olman lazım, adalet mutlaka işe yarayacak', 'İşte o zaman devreye protez tırnaklar girdi', 'Sen cezaevindesin' gibi yorumlar yapıldı. hala gösteriş arıyorum'.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Doğum günün kutlu olsun!  Pasta viral oldu Doğum günün kutlu olsun! Pasta viral oldu
Kalçasını yaptırdığını itiraf etti!  Kulaklarını yaptırması söylendiğinde... Kalçasını yaptırdığını itiraf etti! Kulaklarını yaptırması söylendiğinde…
Yunanistan'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı!  Bikini üstü çok küçük  Yunanistan'daki tatillerini birbiri ardına paylaştı! Bikini üstü çok küçük

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir