“Yılmaz Erdoğan, Cansu Taşkın'a dava açıyor” iddialarına yanıt! Erdoğan'ın açıklaması

Model ve oyuncu Cansu Taşkın, verdiği röportajda Yılmaz Erdoğan'a aşık olduğu haberini doğruladı. Taşkın, “Evet haber doğru” dedi ve Erdoğan'ın yanında olduğunu söyledi.

KARELER ORTAYA ÇIKTI!

Taşkın'ın açıklamasının ardından kız kardeşi Elif Vurgun, çiftin romantik fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Çiftin sarılıp öpüştüğü anlar uzun süredir sosyal medyada gündem olmuştu.

Halk TV'den Mustafa Balcı'nın haberine göre Yılmaz Erdoğan, avukatlarına iki isme dava açma talimatı verdi. Görüntülerin Erdoğan'ın bilgisi dışında çekildiği ve izni olmadan sosyal medyada paylaşıldığı iddia ediliyor. İddia habere şöyle yansıdı:

Cansu Taşkın ve Elif Vurgun ağustos ayında Erdoğan'ın çiftliğinde misafir oldu. İkili, bu çiftlikte Erdoğan'la “hatıra olsun” diye fotoğraf çektirirken, Erdoğan'ın haberi olmadan sosyal medyada paylaşılan yakınlaşma görüntülerini de kaydetti.

YILMAZ ERDOĞAN'IN DAVADAKİ İDDİALARA CEVABI!

Yılmaz Erdoğan sosyal medya hesaplarından haberi yalanladı. Erdoğan, Cansu Taşkın ve Elif Vurgun'a dava açmayacağını söyledi. Erdoğan, şunları söyledi: “Geçen yıl olup biten bir ilişki 'tuhaf' bir şekilde gündeme geldi. Artık bu konunun kapatılmasını rica ediyorum. Kimseyi dava etmiyorum. Herkesin ve her şeyin sadece olumlu yönlerini hatırlıyorum. Gerisini unutun, sevgilerle…”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kızıl Goncalar dizisine 'Savcı' geliyor!Kızıl Goncalar dizisine 'Savcı' geliyor!
Canlı yayında elbisesi yırtıldı!  Seyirciler ne yapacağını bilemediCanlı yayında elbisesi yırtıldı! Seyirciler ne yapacağını bilemedi
Bu yoruma gerçekten sinirlendi! Bu yoruma gerçekten sinirlendi! “Kimsenin olduğunu sanmıyorum…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir