Yeşim Ceren Bozoğlu Yalan dizisiyle ekranlara geri dönüyor! Onu posterde görenler hayrete düştü: Ne kadar güzel kilo verdi.

Başrollerini Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar'ın paylaştığı Yalan dizisiyle ekrana dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, dönüşümüyle gündem oldu.

Yalan dizisinde Hülya Yılmaz karakterini canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu fit görünümüyle çok ses getiriyor. Mide ameliyatı sonrasında 110 kilodan 50 kiloya ulaşan, 60 kilo vermeyi başaran oyuncu, kilosunu korumak için düzenli yemek yiyor ve sporu da ihmal etmiyor.

Yeşim Ceren'i görenler, “İnanılmaz kilo verdi”, “Çok güzel kilo verdi”, “Bambaşka bir insan oldu.”

hipopipeler
Canlandırdığı Hülya Yılmaz karakteri hakkında açıklama yapan Bozoğlu, şunları söyledi: “Beni takip eden izleyicilerim işime çok aşığım biliyor. Uzun zamandır bu kadar heyecanlandığım bir karakter olmamıştı. Uzun zamandır manzara değişikliğine uğrayan sürpriz karakterlerle pek sık karşılaşmıyorum ve bu da oyuncuda farklı bir arzu yaratıyor. Setin ilk gününde felç oldum. “Artık seyircilerin takdirine kalmış. dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Çocukların küçük yaşta başka ailelere satılmasının hikayesi başlıyor... Küçük yaşta başka ailelere satılan çocukların hikayesi… “Yalan”la başlıyor.
O yaralanmıştı!  İşte son durumO yaralanmıştı! İşte son durum
Komşularla tartıştılar!  Mahkemede ilk savunmaKomşularla tartıştılar! Mahkemede ilk savunma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir