Hakkında babalık davası açıldı… Uğur Dündar her şeyi anlattı! “Çünkü sarı saçları var…”

63 yıl önce Göksel Özdoğdu ile evlenen Metin Akpınar'ın, 36 yıl önce evlilik dışı ilişkiden ikiz kızları olduğu ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, 82 yaşındaki sanatçının biyolojik kızı olduğu DNA testi ve mahkeme kararıyla resmileşti.

Henüz iki aylıkken anneleri tarafından Antalya'nın bir köyünde bakıcıya bırakılan tek yumurta ikizleri, Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet koruması altına alındıktan sonra Nebioğlu ailesi tarafından sahiplenildi.

Türkiye'nin gündemine oturan olaydan sonra Metin Akpınar, çocuklarından haberi olmadığını vurgulayarak, ikizlerini tanıştığı ilk andan itibaren kabul ettiğini söyledi. Duygu Nebioğlu son olarak “Kız kardeşimin babası da ünlü bir gazetecidir” açıklamasıyla gündeme geldi. Nebioğlu'nun söylediği kişinin Uğur Dündar olduğu iddia edildi.

ŞİKAYETLERE CEVAP

Hakkında dava açıldığını doğrulayan Uğur Dündar, hakkındaki suçlamalara canlı yayında yanıt verdi. Dündar hukuki süreçle ilgili şunları söyledi: “Bu dava 2022 yılında başladı. Dava başvurusuna baktığımda 1985 yılında İzmir'de tanışmışız gibi görünüyor. 1986 yılında yanımda bir çocuk vardı. Davayı açan kişi de benim olduğumu söyledi.

Metin Akpınar “Tek gecelik bir ilişki” diyor ama bir süre birlikteydik. Hiç böyle bir isimle anılmadığımı mutlaka hatırlayacaktır. Kendime çok güveniyorum. Anadolu'da bir şehirde yaşıyorlar, o eve gidip şunu söyleyebilirim: Ben senin baban değilim.

Uğur Dündar2

“ÇÜNKÜ SARI SAÇLARI VAR…”

Hanımefendi evli ve 2 çocuk babasıdır. Onu da ikna edecektim. Yetimhanelerde büyüyen çocukların yaşadığı travmaları çok iyi biliyorum, onlara böyle hikayeler anlatılıyor. Anladığım kadarıyla kızın sarı saçlı olduğunu gören biri “Senin baban Uğur Dündar” diyerek onu ikna etti. Bu duruma kızmıyordum, kırgın değildim ve empati yapıyordum. “Kızın ne kadar acı çektiğini tahmin edebiliyorum.”

“Saç ve kan örneklerini kameraya aldık”

“Konuşmak yerine mahkemeye gitmeyi tercih ettik. Konuşma yasağı olduğu için ne ben ne de hanımefendi herhangi bir açıklama yapmadık. Kız kardeşi DNA testinin doğruladığını bildiği halde bilmiyormuş gibi görünüyordu. ” Bilmiyorum. Kendime güvendiğim için eşime ve çocuklarıma endişelenmemelerini söyledim. “Hastanede kameraya kan ve saç örnekleri aldık ve 7 ay sonra rapor geldi. Bu rapor 15-20 gün önce geldi. Kızın babası olmadığım yazıyor.”

Uğur Dündar 3

“DUYGU NEBİOĞLU'NUN BİLMEDEN KONUŞTUĞUNA İNANIYORUM”

Duygu Nebioğlu'nun “Adli tıp raporunda manipüle edildiğini düşünüyoruz” sözlerine yanıt veren Dündar, “Bunların bilmeden yapılan açıklamalar olduğunu düşünüyorum. Adli Tıp Kurumu'nun raporunu da kimse anlatamaz diye düşünüyorum. bu raporu imzalayan yetkili bilim adamlarına hakarettir.” Bu konuyla ilgili suç duyurusunda bulunma hakları da var” dedi.

Uğur Dündar 4

“Annesini ve babasını bulmak için elimden geleni yapacağım”

Kızı olduğunu iddia eden Dilara G. ile görüştüğünü iddia eden Uğur Dündar, şunları söyledi: “Aileden iyi eğitim almış, son derece kibar bir insan. Ben onların yaşadığı şehre dedikodu olabileceği ve dedikodu olabileceği için gitmedim. evleri etkilenebilir, hanımefendiye her şeyi anlattım, annesini tanımadığımı, bir ilişkimiz olmadığını söyledim, annesiyle ben babasını bulmak için elimden geleni yapacağımı söyledim. .

Onun adına çok üzülüyorum ve onun adına asla dava açmayacağım. Büyürken zor zamanlar geçirdiğini biliyorum. Kararın Haziran ayında duruşması olacak ve mahkemenin de bizimle aynı fikirde olacağını biliyorum. İzmir'de birlikte olduğumuzu ama o dönemde İzmir'e gitmediğimi söyledi. Eşimle evlendikten sonra 1993'ten sonra İzmir'e gitti. Benden hamile kaldığını söylediğinde ben Hürriyet'te çalışıyordum. Hamile kalan biri iş yerime gelip beni sorumlu tutabilir, rakip kanala gidip bunu konuşmaz mı? Dava sonuçlandığında karşı dava açma hakkımız olacak ama çocukları dava etmeyeceğim. Onlara kızamıyorum. Mümkün olduğu kadar yardım etmeye hazırım. “Sonuçta, onlara da bunu söylediler” dedi.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Patladı Netflix Türkiye “isyanı” çıktı: Aynı yüzler, aynı hikayeler…
Elenirken söylediği sözler kafa karıştırdı!  Elenirken söylediği sözler kafa karıştırdı! “Sıradaki o mu?”
Bu yoruma dayanamadı!  Bu yoruma dayanamadı! “Kusma emojilerinize…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir