Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar sertifikasını aldı – GÜNDEM

Yerel yönetim seçimlerinde Aliağalıların oylarıyla üst üste üçüncü kez seçilen Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, seçim belgesini aldı.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, 31 Mart 2024'te yapılan yerel yönetim seçimlerinde 27 bin 383 oyla yeniden Şehrül-Emin oldu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Aliağa Belediye Meclis üyeliğine seçilen Başkan Serkan Acar ve 13 üyesi ile yedek üyeler Aliağa İlçe Seçim Kurulu'nda düzenlenen törene katıldı. 2024-2029 Döneme ait sertifikalarını aldı. Törene MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, MHP Aliağa İlçe Başkanı Nuray Aydemir, AK Aliağa Partisi İlçe Başkanı Yaşar Demir ve çok sayıda partili katıldı.

Başkan Serkan Acar, “İlk günkü heyecanla”
Belediye Başkanı Serkan Acar, seçim sertifikasyon töreninin ardından belediye binası önünde coşkulu kalabalık tarafından karşılandı. Burada kabul konuşması yapan Belediye Başkanı Serkan Acar, şunları söyledi: “Bayramda tescil belgemizi alma şansına sahip olduk. Sayın milletvekilime, il başkanıma, teşkilatıma, gece gündüz sahada mücadele eden yoldaşlarıma, her bir sandık çalışanımıza ve başta sayın kaymakamımız olmak üzere seçim için mücadele verdikleri tüm kamu görevlilerine teşekkür ediyorum. Seçim sürecindeki sarsılmaz destekleri nedeniyle demokratik bir şekilde gerçekleştirilecek. Bizi bu göreve bir kez daha layık gören Aliağa halkına canı gönülden teşekkür ediyorum. Üçüncü kez bu göreve layık görülmenin onurunu yaşarken, bunun getirdiği büyük sorumluluğun da bilincindeyiz. Halkımızın beklentilerinin farkındayız. Gece gündüz çalışmaya devam ederken beklentileri karşılamak ve şehrimizi daha iyi bir yere taşımak için çaba göstereceğiz. Hayallerimiz var, hedeflerimiz var. Gidecek çok yolumuz var. Bu kapıdan yine ilk günkü heyecanla giriyoruz. “İyi şanlar.”

MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu'nun il vaadi
MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu ise büyük bir mutluluk ve heyecan hissettiğini belirterek, şunları söyledi: “Aliağa halkına bir söz verdik. Vatandaşlar büyük bir coşkuyla “82 Aliağa” sloganı atarken, “Çok çalışarak Aliağa'yı il yapmak istiyoruz” dedi.

MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Aliağa Belediyesi Türkiye'ye örnek olmaya devam edecek”
Aliağa Belediyesi'nin örnek bir belediye olduğunu vurgulayan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, şunları söyledi: “Seçim kampanyası döneminde çalışan, ter döken gönüllülerimize, Milliyetçi Hareket Partili ve Partili dostlarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. AK Parti'ye çabalarından dolayı “Aliağa belediyesinin İzmir'e ve Türkiye'ye örnek olmaya devam edeceğine inanıyorum” dedi.

Alkışlar eşliğinde belediye binasına giren Belediye Başkanı Serkan Acar, ardından makamında tebrikleri kabul etti.
Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir