Yeni taraftar deneyimi platformu Fanself, F.Bahçe Futbolu'nun resmi ticari ortakları arasına katıldı

Fenerbahce taraftarları, kulübün yeni ticari ortağı Fanself platformu sayesinde sporcuların imzaladığı formalara “kişiselleştirme” seçeneğiyle ulaşma imkanına sahip olacak. Dünyada ilk kez F.Bahçe Spor Kulübü ve Fanself iş birliğiyle hayata geçirilecek bu proje, taraftarlara yeni bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

FANSELF HAKKINDA

Spor tutkunlarına; Sporcuların hatıra eşyalarına erişim imkanı sunan, kulüpler ve taraftarlar arasındaki bağı güçlendiren bu platform, sporun birleştirici gücünü pozitife dönüştürmeyi amaçlayan bir mekan sağlayıcısıdır.

2024 yılında kurulan Fanself, global vizyonuyla bir ilke imza atmaya karar verdi ve ilk adım olarak dünyanın en büyük spor kulüplerinden biri olan Fenerbahce Spor Kulübü ile işbirliğine girdi. Taraftarlara hayran oldukları sporcuların imzasını taşıyan ürünleri “Kişiselleştirme” seçeneğiyle sunan Fanself, onlara ömür boyu unutulmaz bir deneyim yaşatıyor ve bu deneyim fırsatıyla dünyada bir ilke imza atıyor.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
F.Bahçe o yazı nedeniyle PFDK'ya sevk edildi! "3 puanlık eleme cezası"F.Bahçe o yazı nedeniyle PFDK'ya sevk edildi! “3 puan eleme cezası”
Rasim Ozan Kütahyalı'dan kazayla ilgili şikayet! "F.Bahçe'nin yeni başkanı Acun Ilıcalı olacak"Rasim Ozan Kütahyalı'dan kazayla ilgili şikayet! “Fenerbahçe'nin yeni başkanı Acun Ilıcalı olacak”
TFF bomba iddiası canlı yayındaTFF bomba iddiası canlı yayında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir