Sosyal medya bunu konuşuyor! Üç büyük takımda forma giyen bir futbolcunun “bir gecelik” için 5 milyon TL teklif ettiğini söyledi: “Evli ve çocuklu” Futbol

Kadının, Türkiye'nin 3 büyüklerinden biri olarak kabul edilen bir futbol takımı oyuncusunun kendisine mesaj göndererek bir akşam için teklifte bulunduğu paylaşımı, sosyal medyada gündem oldu.

Sahte hesaptan mesaj aldığını bildiren genç kadın, şunları söyledi: “Ülkemizde üç büyük takım var. Bu üç büyük takım nedir? Galatasaray, Fenerbahce, Beşiktaş… Evet bir oyuncudan mesaj aldım. Bu üç büyük takımda kim oynuyor? Mesajda 'Merhaba, seninle bir gece geçirmek için 5 milyon verirdim' denildi.

2

Konuşma sırasında karşıdaki kişinin kendini kanıtlamasını istediğini belirten kadın, şöyle konuştu: “'Kanıtla' dedim. Bana 'Snapchat'in var mı?' diye sordu. “Snapchat kullanmıyorum” dedim. Adam bana mesaj atmaya devam etti ve ben de “Deneyin” dedim. Bana bir fotoğraf gönderdi ve ben de “Ah, bana o gereksiz kısımlardan birini gönderdi” dedim. görmek istemiyorum.” “Bu bir fotoğraf değil, aslında bir bankada çekilmiş bir fotoğraf” dedi.

3

Fotoğrafın ünlü futbolcunun adını taşıyan bir banka hesabına ait olduğunu iddia eden kadın, şunları söyledi: “Hesapta 785 milyon lira var ve üstte çocuğun adı yazıyor. Bunun adını söylemeyeceğim. ” Oyuncunun başını belaya sokmamak için. Evli ve çocuklu bir oyuncu olduğunu bilin. Ne kadar çirkin bir adamsın sen.” “Yüzün zaten çirkin” dedi.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

56

Sosyal medya kullanıcıları bu paylaşımı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Çoğu sosyal medya kullanıcısı paylaşımın kurgu olduğunu öne sürerek tepki gösterirken, bazıları da ünlü futbolcunun kimliğini merak etti.

Gerçek zamanlı puanlama

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bir TFF başkan adayı daha! Bir TFF başkan adayı daha!
Şampiyonlar Ligi'nde tarihi akşam!  3 dakika sonra geri geldilerŞampiyonlar Ligi'nde tarihi akşam! 3 dakika sonra geri geldiler
Acun Ilıcalı müjdeyi verdi!  F.Bahçe maçı...Acun Ilıcalı müjdeyi verdi! F.Bahçe maçı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir