Sahneye çıkması gerekirken şehri terk etti! Belediye başkanından Merve Özbey'e sert tepki

Merve Özbey'in konsere birkaç dakika kala aniden Karabiga'dan ayrılmasıyla olay yaşandı. Merve Özbey sahnede güvenliğin altını çizdi. Merve Özbey'i görmeye gelen binlerce kişi büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi, şarkıcıya sert davrandı ve şunları söyledi:

“40. Karabiga Priapos Deniz Festivali etkinlikleri kapsamında Karabiga Belediyesi olarak düzenleyeceğimiz Merve Özbey konseri, şarkıcının 27 kişiden oluşan Darbuka Ritim Grubu'nun sahne aldığı sahneye çıkmaması nedeniyle iptal edildi.” Güvenlik nedeniyle şehrimizi terk etmek. Konserler için sahnenin kurulumu organizatör firma tarafından yapılmaktadır.

Şarkıcı, sosyal hesaplarından yaptığı ilk duyuruda Belediyemizi suçladı ancak hatasını fark ederek paylaşımını sildi ve organizasyon firmasını hedef aldı. Güvenlik güçlerimiz sahnedeki kişilerin ve personelimizin güvenliğini sağlamaktadır.

“ZİHNİ KAÇIRILDI” DİYORUZ, KIZILDI

Karabiga gibi huzurun ve güvenin simgesi olan şarkıcı Merve Özbey'in böyle bir karar almasını çılgınlık olarak görüyor, özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren konser alanını dolduran ve bekleme saatlerinden oluşan halkımıza haksızlık olarak değerlendiriyoruz. Karabigalı hemşehrilerimiz, yakın ve uzak birçok yerden şehrimizin misafirleri. Yaşattıkları utançtan dolayı halkımızdan özür diliyor, 7'den 77'ye alanı dolduran vatandaşlarımızın vicdanına bırakıyoruz.”

Merve Özbey'den şu açıklama yapıldı:
hjkhjkjhBu içerik Kübra Akalın tarafından yayınlanmıştır.

Sıkmak
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kızı ve oğlu böyle yakalandı!  EndişelendilerKızı ve oğlu böyle yakalandı! Endişelendiler
Bluz-şort kombini eleştiri aldı! Bluz-şort kombini eleştiri aldı! “Sanki yataktan şortla kalkmış gibi.”
Onun analizi diyor ki “Dindardır” şeklindeki analizi dikkat çekti! Bu ifadeyi hemen düzeltti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir