Safiye Soyman'ın “Dünya Güzelim Tatilde” programı için su jeti yapmaya çalışması sosyal medyayı salladı

YouTube denemesinden istenilen sonucu alamayan muhteşem üçlü Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Banu Alkan, Show TV'nin teklifini kabul etti.

Yakında yayınlanmaya başlayacak ve Seray Sever'in sunuculuğunu üstleneceği Dünya Güzelliklerim Tatilde heyecanla bekleniyor.

Programdan bazı görüntüler sosyal medyada da trend oldu. Yaptığı her hareketle adından söz ettiren Safiye Soyman, çekimler için su jeti yapmayı denedi ve ortaya trend fotoğraflar çıktı.

duruşma

Soyman'ın durumu sosyal medyayı ikiye böldü. Bazıları soruyor: “Bu yaşta bu eylemlere ne gerek var?”, “Değer mi?” Bazıları ise “Bu kadın ne kadar güzel, kendisiyle barışık”, “Yaşın ne alakası var”, “Çok komik bir kadın” yorumlarını yaptı.

Sıkmak

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Transparan kıyafetler giyip kameraya yakınlaştığınızda...Transparan kıyafetler giyip kameraya yakınlaştığınızda…
Azerbaycanlı Müge Anlı ile evlendi!  Aşk pozuna yapılan yorumlar: Mutsuz görünüyor...Azerbaycanlı Müge Anlı ile evlendi! Aşk pozuna yapılan yorumlar: Mutsuz görünüyor…
Cinsiyet değiştiren yarışmacıyla aşk yaşadı!  Son versiyon şaşırtıcıydı: Bu kim?Cinsiyet değiştiren yarışmacıyla aşk yaşadı! Son versiyon şaşırtıcıydı: Bu kim?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir