Prime Video, Kerem Bürsin'le yeni yerli orijinal filminin çekimlerine başladı – KÜLTÜR SANAT

Prime Video, Kerem Bürsin'in başrolde olduğu yeni Yerli Orijinal filmini yayınladı Mavi MağaraÇekimlere başladığını duyurdu. Kerem Bürsin ve Osman Kaya'nın senaryosunu yazdığı romantik drama filmi Yerli Orijinal, üyelerine özel Prime Video'da yayınlanacak.

Prime Video, üyelerine özel indirimler, kapsamlı seçenekler, kullanım kolaylığı ve kaliteli dijital eğlenceyi ayda sadece 39 TL karşılığında sunuyor.

Mavi Mağara adıyla yapım aşamasında olan film, deniz askeri Cem (Kerem Bürsin) ile ölmekte olan eşi Alara (Devrim Özkan) arasındaki aşk hikayesini konu alıyor. Cem, eşini kanserden kaybedince, bir gün büyük aşkını göstereceğine söz verdiği yer olan “Mavi Mağara”ya doğru bir yolculuğa çıkar. Cem'in Mavi Mağara'ya yolculuğu; Bu, Alara'yla olan ilişkisinin ayrıntılarını ortaya çıkaran ve gerçek aşkın sonsuz olduğunu yeniden doğrulayan şaşırtıcı bir keşfe dönüşür.

Yapımcılığını Ay Yapım ve Braveborn Films'in Prime Video için üstlendiği Yerli Original filmi bu yılın sonlarında Prime Video'da gösterime girecek.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir