Özgür Özel, Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ile tanıştı! Dikkat çeken suçlamaya tepki: 'Tamamen boş'

CHP lideri Özgür Özel, 30 Aralık 2022'de Ankara'da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş ve Sinan Ateş'in yakın arkadaşı Ömer Çağrı Özdemir ile parti genel merkezinde bir araya geldi.

SUÇLAMAYA TEPKİ

Ayşe Ateş, toplantının ardından parti genel merkezinden ayrılırken bir açıklama yaptı. Ayşe Ateş, eşinin öldürülmesiyle ilgili savcılığın hazırladığı iddianameye tepki gösterdi.

180897_CHP-GENEL-CUMHURBAŞKANI-ÖZGÜR-ÖZEL-ORURULEN-

'TAMAMEN BOŞ'

Ateş, şöyle konuştu: “İddianamede benim ifadem yok. İfade veren diğer arkadaşların ifadeleri dahi eklenmemiş. Tamamen boş. Sanki adi bir cinayetmiş, borç kavgasıymış gibi önümüze sunulan bir iddianame var. Böyle bir iddianame var. İddianame yapılamaz ya da bu iddianame reddedilecek ya da sunacağımız önergelerle, sunacağımız delillerle iddianameyi yeniden yazdıracağız, çünkü bunlar mevcut şeyleri bile içermiyordu” dedi.

(DHA)Bu içerik Şahin Alp tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Şunları uyardılar: Uyarıyorlardı: “Önlem alınmazsa 3 yıl sonra hiçbir şey yapılmaz”!
70 yaşındaki adam, genç kızların uygunsuz fotoğraflarını çekti!  Mahkeme serbest bıraktı70 yaşındaki adam, genç kızların uygunsuz fotoğraflarını çekti! Mahkeme serbest bıraktı
Eski partnerini kurşunla vurdu, polisi görünce başından vurdu.Eski partnerini kurşunla vurdu, polisi görünce başından vurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir