İnegöl 4. Cadde organize sanayi bölgesinde bulunan sandalye imalat fabrikasında sabah saatlerinde çıkan yangının ardından İnegöl ve Bursa'dan gelen tüm ekipler alarma geçti – GÜNDEM

Organize Sanayi Bölgesi 4'üncü Cadde'de bulunan sandalye fabrikasında çıkan yangını olay yerinden takip eden İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, herhangi bir can kaybı ve yaralanmanın yaşanmadığını açıkladı. Taban, yangının kontrol altına alındığını ve soğutma çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

İnegöl 4'üncü Cadde organize sanayi bölgesinde bulunan sandalye imalat fabrikasında sabah saatlerinde çıkan yangının ardından İnegöl ve Bursa'dan gelen tüm ekipler alarma geçti. Yangına hemen Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri, BUSKİ ekipleri, İnegöl Belediyesi ekipleri ve çevre ilçelerden gelen ekipler müdahale etti. Herhangi bir yaralanma ve can kaybı yaşanmamasına rağmen Belediye Başkanı Alper Taban, yangının kontrol altına alındığını duyurdu.

YANGIN KONTROL ALTINDA, SOĞUTMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Yangın haberini alır almaz bölgeye ulaşan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, olay yerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kuruluşumuz Sanayi Bölgesi 4. yol üzerinde bulunan bir sandalye firmasından sabah saatlerinde yangın ihbarı alınmıştır. alan. Bursa Büyükşehir Belediyesi ve İnegöl Belediyesi ekipleri olay yerine gelerek, anında müdahale ederek yangını söndürdü. Yangın şu anda büyük oranda kontrol altına alındı. Arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor. Soğutma ve toparlanma süreci devam ediyor. Hepinize bir an önce iyileşmenizi diliyorum. İyi haber şu ki can kaybı yaşanmadı. Kimse yaralanmadı. “Yangın söndürüldükten sonra hasar tespitleri ve yangının başlamasına ilişkin tespitler yapılacak.”

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir