Hande Sarıoğlu ve Yağmur Çevik yayında yeniden buluştu! “Kimse benden büyük değil”

Söylemezsem Olmaz programında Yağmur Çevik ve Hande'nin yıldızı Sarıoğlu barışmayı başaramıyor. İki yorumcu programın ilk gününden itibaren gerginlik hissetti. Bu gerginlik yeniden arttı ve iki adam yayında olduklarını unutup tartışmaya başladı.

Cem Yılmaz'dan bahsederken Hasan Can Kaya konusuna da değinen Hande Sarıoğlu'nun bu hamlesi Yağmur Çevik'i kızdırdı.

YAĞMUR ÇEVİK SAKİN OLAMAZ

Çevik: “Hande, ne yapmaya çalışıyorsun? Dergi yapıyoruz, kendine ne soruyorsun, her seferinde yapmıyor musun?” Sarıoğlu, soru üzerine “Neden götürüldünüz?” dedi. dedi.

Yağmur Çevik ayağa kalktı ve şöyle dedi: “Ben ne istersem konuşurum. Dergi şöyle, bakın biraz.”

Sakin olamayan Yağmur Çevik, “Aaa çok sıkıldım bu işlerden. Eğer dergiyi bilmiyorsan bilmiyorum de” dedi Hande Sarıoğlu sakin bir tavırla: “Yağmur. neden bu kadar kızgınsın, kahveni iç.”

12121
Yağmur Çevik, “Dergi bünyesinde dergi yapıyorum. Sorun değil çünkü bilmiyorsunuz. Ben 4 yıldır dergi yapıyorum, siz yapın.” Arto ne diyeceğini bilemedi ve “Kızlar yavaştır” dedi.

KAMUOYU ELEŞTİRİSİ GECİKMEDİ

Çevik öfkesine hakim olamayarak, “YouTube'a ateş etmiyorsun, sözlerine dikkat et” deyince Hande Sarıoğlu, “Ne yapacaksın? Bu kadar öfkelenmenin sebebi ne? Tamam” diyerek şaşırdı. , sen daha büyüksün.”

Arto, “Ne yapıyoruz arkadaşlar?” dedi. ve ikisinin arasına yerleşti. Yağmur Çevik'e sosyal medyada eleştiriler geldi. İzleyiciler, “Yazık”, “Çok zavallısın Yağmur”, “Bu kadın bu yayında yoktu” yorumlarını yaptı.

ekran penceresi

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Sen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu!  Sonu şaşırtıcıydıSen Yeteneksin'le şöhrete kavuştu! Sonu şaşırtıcıydı
Saç stiline bakan herkes yine ona baktı! Saç stiline bakan herkes yine ona baktı! “Bu doğru?”
Erdal Beşikçioğlu 23 Nisan kutlamasında! Erdal Beşikçioğlu 23 Nisan kutlamasında! 'Başarısız devlet adamı' yorumları yağdı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir