Altcoin rallisi yaklaşıyor mu? Bu ölçümler yatırımcılara umut veriyor

Analistler, Ether (ETH) de dahil olmak üzere toplam altcoin pazarındaki son yükselişin önemli bir direnç seviyesine yaklaşmasının ardından altcoin rallisinin başlayacağı yorumunu yapıyor.

Kripto para yatırımcıları ve analistler, Ether'in son yedi gündeki %27'lik yükselişinin ardından altcoinleri yakından takip ediyor.

TradingView'e göre altcoin'in toplam piyasa değeri şu anda 1,16 trilyon dolar civarında. Son iki haftada bu rakam %15 arttı. Altcoin piyasası, 1,2 trilyon doları aştığı Mart ortasından itibaren direnç seviyelerine yaklaşıyor.

26 Mayıs'ta 'Trader Tardigrade' 50.000 takipçisine konuştu

“Bu oluşuma göre birkaç hafta içinde patlama bekleniyor.”

Kaynak: Tardigrad Tüccarı

26 Mayıs'ta tüccar ve analist “Rekt Capital”, altcoin piyasa değerinin Nisan 2024'ün başından bu yana en yüksek haftalık kapanışına ulaşmaya hazır olduğunu paylaştı.

Bu arada teknik analist “Yoddha” şunları söyledi: “Bu haftalık direncin üzerine çıktığında altcoin'de çılgın bir yükseliş bekliyoruz.”

Analist “Bıyık” da benzer bir grafiği X'teki 120.000 takipçisiyle paylaşarak şunları söyledi: “Altcoin sezonu çok yakında.”

Kaynak: bıyık

Analistler ayrıca önceki döngülerde sermayenin daha küçük piyasa değerlerine sahip madeni paralara akma eğiliminde olması nedeniyle önce Bitcoin fiyatlarının, ardından Ether'in ve ardından altcoin piyasalarının hareket ettiğini buldu.

Geçtiğimiz iki hafta boyunca Bitcoin'in hakimiyeti %3,7 düşüşle 53,9 puana geriledi. Bu da altcoin piyasalarının güçlendiğinin bir başka işareti.

MN Trading'in kurucusu Michaël van de Poppe, 25 Mayıs'taki bir gönderide şunları söyledi:

Poppe, kripto para birimlerinin toplam piyasa değerinin bu döngüde 15 trilyon dolara ulaşacağını tahmin etti; bu, mevcut 2,7 trilyon dolar seviyesinden %450 artış anlamına geliyor.

CoinGecko'ya göre, toplam kripto para piyasasının değeri Mart ayı ortasında 2,9 trilyon dolardan son üç ayda 2,3 trilyon dolara kadar değişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir